Co všechno musím předložit a zaplatit, abych si mohl u Vás půjčit splitboardové vybavení?

Obecně je podmínkou předložit dva platné doklady (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas), uhradit půjčovné (nájemné) za sjednanou dobu půjčení a složit zálohu ve výše podle aktuálního ceníku. Půjčovné a kauce se skládá pouze v hotovosti !!!!! Přesné podmínky půjčení se dočtete zde.

Jaké vybavení musím mít vlastní?

Boty na SNB.
Hůlky - nejlépe skládací nebo teleskopické. Hole je možné si i vypůjčit, ale z důvodu nižších zásob je třeba si hole dopředu rezervovat.
Helmu.

Co potřebujete vědět k seřízení vázání?

Tělesná váha a výška
Velikost nohy pro určení velikosti splitu a vázání.
Na kterou nohu jezdíte na SNB.
Rozteč mezi pravou a levou nohou.
Úhel nastavení vázání.
Jste-li začátečník nebo pokročilý jezdec.

Bez těchto údajů není možné provést přesné seřízení vázání.

 

Provádíte rezervace vybavení?


Rezervace vybavení se provádí e-mailem: iinfo@garasplitboards.com, telefonicky : +420 736 489 165, osobně: GARA SPLITBOARDS, Stroupežnického 21,Praha 5 - 150 00 /pouze po předchozí telefonické domluvě/


Jak je to s platbou?

Platba se provádí pouze v hotovosti.

Jak je to s pojištěním půjčované výzbroje?

Pronajímatel nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené zapůjčeným vybavením, na vlastním majetku nájemce ani na movitých i nemovitých předmětech jiných osob. Pronajímatel také nenese žádnou odpovědnost za zdraví nájemce či jiných osob po celou dobu výpůjčky.

Sportovní vybavení není v rámci smlouvy pojištěno proti neúmyslnému poškození či zničení ani proti ztrátě či krádeži. V případě zájmu nájemce o pojištění si toto celé zajišťuje nájemce sám.


Při ztrátě či odcizení vybavení propadá nájemci celá kauce.  

Pronajímatel má právo použít kauci na úhradu škody, která vznikla při použití sportovního vybavení nájemcem. Jakož i na úhradu dalších pohledávek jemu vzniklých vůči nájemci.

Poškození způsobené nesprávným užíváním vybavení (např. jízda po nedostatečně vysněženém terénu či po silnici ošetřené štěrkovým posypem)nebo pokud bude zřejmé, že vybavení nebylo použito tam, kde se má používat (pokud bude do skluznice zadřený šťěrk z cesty nebo skluznice bude nadměrně poškozená proti době zapůjčení) a bude jasné, že výzbroj nebyla řádně používána, za takovou škodu odpovídáte a bude vám účtována. 

 

A co když mi vybavení ukradnou třeba v hotelu nebo v restauraci?

Co se týká ztráty a odcizení doporučujeme vám zásadně věci odkládat v hotelu či v restauraci na místa k tomu určená. Pokud dojde k odcizení z takového místa jde o tzv. "odpovědnost za škodu způsobenou na vnesených nebo odložených věcech" ve smyslu příslušných ustanovení Občanského zákoníku a za škodu odpovídá provozovatel hotelu či restaurace. V tomto případě Vám propadá celá kauce a vy si ji můžete sami vyžadovat v hotelu/restauraci. Je třeba to neodkladně po zjištění ukradení nahlásit personálu příslušného hotelu/restaurace.


Jinak nejlepší obranou proti odcizení vlastního i půjčené vybavení je vždy prevence. Věci nenechávat nikdy bez dozoru a na noc si je nosit do pokoje nebo apartmánu.

 


Ještě jsme u Vás nikdy nebyli. Kdy máte otevřeno a jak se k Vám dostaneme?

 

Najdete nás na adrese: 

GARA SPLITBOARDS

Stroupežnického 21

Praha 5 - 150 00

 

PRACOVNÍ DOBA:

ÚT, ST, ČT 10:00 - 13:00, 14:00 - 18:00 - osobní kontakt pouze po předchozí telefonické domluvě !!!!!!!!

 


V případě vyzvednutí věcí ve Špindlerově Mlýně:


PÁ,SO,NE,PO - osobní kontakt pouze po předchozí telefonické domluvě !!!!!!!!

 

0 ks
Košík: 0 CZK
0 ks