" Collective of chaotic independent individuals connected by pure passion for splitboarding and development of splitboards. "

 

 

Ota Tyl (Zakladatel Gara Splitboards)

Praha

Vášnivý snowboarder a konstruktér prken s citem pro detail a preciznost, který stojí za vznikem značky GARA BOARDS. Je to právě Ota společně s přáteli a hromadou nadšenců pro splitboarding, kteří dohromady tvoří tu nejlepší pohonnou jednotkou celého projektu.

BLOG

 

Míra Kube (Gara Ambassador)

Tavascan – Pyreneje, Španělsko

Fotograf a splitboarder žijící na chalupě ukryté hluboko v Pyrenejích, který se z pozice ambasadora stará o propagaci splitboardingu a vývoj značky GARA Splitboards.

BLOG , WEB: www.splitunite.net

     
     
 

Proti Větru / Against the Wind (Gara Ambassador)

Veselá přerovská parta, která se ráda vydává na „nikdy nekončící útěky do míst, kde se jednotvárnost života mění ve sny“.

BLOG

 

Refugi Saboredo (Gara Ambassador)

Pyreneje, Španělsko

Chalupa ukrytá v samém srdci Pyrenejí. Vall D´Aran je považován za baštu splitboardingu ve Španělsku a co dočinění s touto skutečností mají právē splitboardeři, kteří provozují Saboredo. Nejen vynáška čerstvých potravin, ale také touring a hlavně riding jsou pro ně každodenním chlebem. Uvaří ty nejlepší španělské speciality, napojí Vás, uloží Vás, poradí, ale hlavně Vás vezmou splitboardovat do snových terénů kolem Saboreda. 

BLOG

     
     
 

Oksana Chekulaeva (Gara Ambassador)

Rusko 

Členka Ruské Asociace Horských Průvodců s více než sedmdesáti úspěšnými výstupy na Elbrus, některé z šestitisícovek v Bolívii, Pamíru a v Himalájích a nespočetem prvovýstupů na Kavkazu. Oksana je také pilotkou paraglidu a fotografkou. Říká, že "splitboarding pro ni znamená svobodu"

BLOG, WEB: whitepeaks.ru

 

Split Unite (Gara Collective)

Projekt, jehož posláním je otevřít druhým dveře do světa splitboardingu. Jedná se o partu kámošů, které baví cestovat a kreslit linky do čerstvého prašanu na svazích po celém světě.

BLOG , WEB: www.splitunite.net

     
     
 

Honza Koukol (Gara Collective)

Praha

BLOG

 

 

 

Jára Sijka (Gara Collective)

Revelstoke, BC, Canada

www.jarasijka.com

 

     
     
     
   

 

0 ks
Košík: 0 CZK
0 ks