Půjčovna

INFORMACE O ZAPŮJČENÍ SPLITBOARDOVÉHO VYBAVENÍ

CENÍK
Splitboardový set - splitboard, vázání, pásy
1xDen 990 Kč
Čtvrtek - Úterý 2200 Kč
Úterý - Čtvrtek 1500
Delší období dle dohody.
Záloha v hotovosti 15 000 Kč

Hůlky: 100 Kč
Crampony: 150 Kč
Lavinová výbava: 150 Kč den
Boty: na splitboard se používají standardní snowboardové boty. Gara půjčovna nepůjčuje boty.

REZERVACE VYBAVENÍ
Skrze formulář níže,
e-mailem: info@garasplitboards.com
telefonicky: +420 737 300 092
osobně: GARA SPLITBOARDS, Stroupežnického 21, Praha 5 150 00 (pouze po předchozí telefonické domluvě)

VYPŮJČENÍ
Osobní vyzvednutí: GARA SPLITBOARDS, Stroupežnického 21, Praha 5 150 00
Po dohodě je možné vyzvednutí ve Špindlerově Mlýně.
Půjčovné je splatné v den rezervace nebo zapůjčení společně s kaucí (15 000 Kč) při převzetí vybavení a to v hotovosti! Po vyzvednutí vybavení nevzniká nájemci nárok na vrácení nevyčerpané části půjčovného. Při předčasném vrácení vybavení nevzniká nájemci nárok na vrácení nevyčerpané části půjčovného.

VRÁCENÉ SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ
Vybavení je nutné vrátit očištěné od hrubých nečistot a sněhu. V opačném případě je nájemci účtován poplatek vyčištění vybavení. Upozorňujeme, že je potřeba pásy po každém chození pečlivě vysušit. Při vrácení vybavení po datu vrácení se nájemci za každý započatý den prodlení účtuje poplatek ve výši denního nájmu zapůjčeného vybavení, dle aktuálního ceníku půjčovny.

ODPOVĚDNOST ZA ŠKODU A ZDRAVÍ
Sportovní vybavení není v rámci smlouvy pojištěno proti neúmyslnému poškození či zničení ani proti ztrátě či krádeži. V případě zájmu nájemce o pojištění si toto celé zajišťuje nájemce sám. Při ztrátě či odcizení vybavení propadá nájemci celá kauce. Pronajímatel má právo použít kauci na úhradu škody, která vznikla při použití sportovního vybavení nájemcem. Jakož i na úhradu dalších pohledávek jemu vzniklých vůči nájemci. Poškození způsobené nesprávným užíváním vybavení (např. jízda po nedostatečně vysněženém terénu či po silnici ošetřené štěrkovým posypem)nebo pokud bude zřejmé, že vybavení nebylo použito tam, kde se má používat (pokud bude do skluznice zadřený šťěrk z cesty nebo skluznice bude nadměrně poškozená proti době zapůjčení) a bude jasné, že výzbroj nebyla řádně používána, za takovou škodu odpovídáte a bude vám účtována.